Street Food na České 2021 – ulice plná gastro zážitků

Street Food na České 2021 – ulice plná gastro zážitků

Image

Gastronomická cesta kolem světa na vás čeká na Horní České ve Znojmě 26. – 27. srpna od 15 do 22 hodin. V tyto dny vám provozovatelé restaurací a bister předvedou své kuchařské umění a nabídnou to nejlepší co dokáží připravit. Na venkovním posezení přímo na Horní České si tak budete moci vychutnat speciality nejen české, ale i italské, americké, indické a nepálské kuchyně, dále nejrůznější druhy sladkého i slaného pečiva, dezertů, čokoládových pralinek, kávy, vína, piva, koktejlů a spoustu dalšího. Těší se na vás zástupci z více jak 10 zapojených regionálních gastro podniků.

Image

BB BajoBistro

Jsme mladé bistro v centru královského města Znojma, na ulici Horní Česká 12.

Náš cíl je aby se naši hosti potkávali u jídla, zažívali zážitky, a mohli si vše vychutnat s přáteli.
Vaříme zásadně z čerstvých surovin, maso si my meleme v bistru, veškeré pečivo si zde pečeme denně  čerstvé.
Marmelády, omáčky jsou tak též vlastní výroby.
To vše si můžete u nás sníst, vzít sebou, ale i nechat dovézt domů.

Tým BB Bajobistro

Zobrazit stránky účastníka
Image

Bentim

Firma Bentim je rodinná firma, která více než 25 let provozuje menší síť fastfoodů na Jižní Moravě. Její název vznikl spojením jmen synů zakladatele (Benjamin a Timur = BENTIM).

Naším hlavním produktem je vlastní výroba zmrzliny, pizzy a gyrosu.
Těšíme se na vás na akci Street Food na České

Váš Bentim

Zobrazit stránky účastníka
Image

Znovín Znojmo

Znovín Znojmo patří ke stálicím moravského vinařství. Obhospodařujeme bezmála 500 ha vinic na Znojemsku a Hustopečsku, včetně známé vinice Šobes v srdci Národního parku Podyjí. Produkujeme různé řady vín, mezi nimiž naleznete vína odrůdová, ale i speciality - suché a polosuché pozdní sběry, vína kategorie výběr z hroznů a výběr z bobulí či vína ledová, slámová i sekty.

Jsme známí propracovaným Vinařským turistickým programem, včetně ochutnávkových stánků na Šobesu, Starých vinicích v Havraníkách a vinici Peklo v Šatově a Návštěvnického centra v Loucký klášter ve Znojmě. Zde zároveň provozujeme prodejny lahvových a sudových vín.

Zobrazit stránky účastníka
Image

Bistro Štěpán

Naše jídlo si můžete dát nejen ve Znojmě, tak po celé Evropě na závodech Drift Master, kde se staráme o tým BMW. Naleznete nás taky na svatbách a firemních akcí,kam bereme náš foodtruck.

Budeme se na vás těšt.

Zobrazit stránky účastníka
Image

Pul_na_pul

Cukrárna a kavárna v centru Znojma.

Jsme tým, který sdílí lásku k pečení a kávě. Klademe důraz na poctivou práci a kvalitní produkty. Pečeme poctivý kváskový chléb - pšenično žitný. Přijďte k nám ochutnat řemeslnou Viennoserii - croissanty, pain au chocolat a k tomu si můžete užít šálek výběrové kávy. Ale baví nás dělat mnohem víc. A doufáme, že Vás to u nás v Půlnapůl bude bavit taky.

Těšíme se!

Zobrazit stránky účastníka
Image

Znojemský městský pivovar

Znojemský městský pivovar se nachází v historickém areálu Znojemského hradu, kde od roku 2015 navazujme na staletou tradici vaření piva ve Znojmě.

Obnovili jsme zde výrobu piva v okamžiku, kdy nebyla efektivní pro globální koncern s přesvědčením, že Znojmo si svoje pivo zaslouží. Jsme malý řemeslný pivovar s hlavním kvašením na tradičních spilkách a v naší nabídce najdete nejenom tradiční ležáky, piva polotmavá, silná, svrchně kvašená ale i světové unikáty jako Sauvin 11%.

Zobrazit stránky účastníka
Image

Cheesy Znojmo

Na Street Food na České 2021 budete mít možnost ochutnat také produkty od Cheesy Znojmo.

Cheesy Znojmo je neobyčejný obchůdek s těmi nejlepšími světovými sýry.

Zobrazit stránky účastníka
Image

Vinařství U dvou zvířat a Chocolaterie Znojmo

Už jste vyzkoušeli kombinaci vína a čokolády?

Vinařství U dvou zvířat a Chocolaterie Znojmo si pro Vás připravili speciální degustaci při níž dochází ke snoubení vín s kvalitní čokoládou. Přijďte si pohladit své chuťové buňky za námi na Českou.

Těší se na vás za Chocolaterii Znojmo a Vinařství U dvou zvířat Lucka & Kačka

Zobrazit stránky účastníka
Image

Everest Nepalska & Indicka Restaurace

Namaste Znojmo.

Myslíme si, že příprava jídla a jídlo samotné přináší výživu nejen našemu tělu, ale i naší duši...
Přijďte ochutnat to nejlepší z nepálské a indické kuchyně s využitím těch nejkvalitnějších surovin.

Těší se na Vás rodinný tým Everest Nepalska & Indicka Restaurace

Zobrazit stránky účastníka
Image

BAMBUS BAR

  • 10 let na koktejlové scéně ve Znojmě.
  • Široký výběr koktejlů a destilátů.
  • Nově otevřený obchod GIN HOUSE, kde naleznete koktejly v láhvi, destiláty a přes 90 druhů toniků a koktejlových limonád.
  • Na akci street Food na České Vám nabídneme jak klasické koktejly tak různé variace gin & toniků z infůzovaných a ochucených ginů.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Zobrazit stránky účastníka
Image

La Familia Café

Naše restaurace vznikla v roce 2014, kdy jsme přišli s myšlenkou vytvořit místo, kde si vychutnáte brzkou ranní kávu se skvělou snídaní nebo třeba uspořádáte rodinnou oslavu či svatební hostinu v domácím příjemném prostředí.

Věříme, že odpoledne a večer spojený s dobrým jídlem a pitím strávený v naší restauraci je tou nejlepší volbou, jakou může začít váš víkend.

La Familia Café Znojmo

Zobrazit stránky účastníka
Image

Vinařství Dočekal

Vinařství Dočekal naleznete ve vinařské obci Oblekovice, která je součástí města Znojma. Vína produkuji výhradně ze znojemské oblasti a zaměřuji se na přívlastková vína. Rádi Vás přivítáme v našem rodinném sklepě, při pořádání společenských akcí s degustací vína a dalším programem podle Vašeho přání. Naše vína mohou náštěvníci ochutnat i v restauraci M-Centrum nebo zakoupit v prodejně potravin na Slepičím trhu.

Zobrazit stránky účastníka
Image

Pivnice U Bárta

Dalším ze zapojených podniků je také Pivnice U Bárta, která současně v tyto dny slaví 14 let od svého otevření! Gratulujeme!

Čepovat se bude Hostan Hradní 11'

Na Vaši návštěvu se Těší  Martin Bartoš, Pivnice u Bárta.

Zobrazit stránky účastníka
Image

La Familia Sweet and Home

La Familia Sweet and Home, …takové to miminko naši restaurace, kde si můžete na mini bistro slaďoučkých barevných stolečcích okusit kousek z našeho sladkého růžového pečení a tvoření, vypít dobrou kávu, ochutnat naši domácí zmrzku nebo okusit něco z osvěžujících milk shakes. Každý den máme pro vás i malý snídaňový brunch, který po celý den můžete využít i jakou rychlou svačinku. Nakouknutí do našeho obchůdku a odnést si buď malý suvenýr z našeho bydleníčka nebo koupit krásnou shabby romantickou dekoraci stojí také za zážitek

Zobrazit stránky účastníka
Image

Smrčka vinařství

Jsme malé rodinné vinařství, které si na nic nehraje. Nechlubíme se bájnou frází „naturální“ vinařství, ale o révu a víno se staráme nejlépe jak umíme. Ctíme přírodu a náš region. Sídlíme v srdci Znojemské vinařské podoblasti v Novém Šaldorfu. Naším cílem je produkce vína v menších šaržích, ale s důrazem na kvalitu hroznů a lokalitu dané vinice.

Přijďte si užit street food s vínem, které nepostrádá charakter

Zobrazit stránky účastníka